Ana sayfa Akıllı Telefon Yeni iPhone Modellerinin isimleri Belli Oldu!

Yeni iPhone Modellerinin isimleri Belli Oldu!

PAYLAŞ
Yeni iPhone Modellerinin isimleri Belli Oldu!

Sektörde uzun zamandır merak edilen Yeni iPhone modellerinin isimleri belli oldu! İşte Apple’ın yeni çıkaracağı cihazlar ve detayları.

Son zamanların en merak edilen akıllı telefon modelleri araısnda yer alan yeni iPhone modelleri hakkında detaylar geldi. iPhone 8 adıyla karşımıza çıkan yeni model hakkında detaylar karşımıza çıktı.

Bu zamana kadar iPhone 8 adıyla tanıdığımız yeni iPhone’un ismi iPhone X olarak karşımıza çıkacak. 3 farklı model olarak ilerleyen günlerde karşımıza çıkacak olan cihaz tüm dikkatleri üzerine çekecek.

Yeni iPhone Modellerinin isimleri Belli Oldu!

En çok merak edilen konulardan bir tanesi de iPhone 8 adıyla tanıdığımız yeni çıkacak cihazın adıydı. Yeni iPhone modellerinin isimleri belli oldu! Son çıkan dedikodulara göre iPhone 8, iPhone Pro şeklinde karşımıza çıkan yeni modeller iPhone X adıyla tekrardan dikkat çekti. iPhone X ve bunun yanı sıra 2 farklı modelin tanıtılması beklenirken, diğer modellerin adı ise iPhone 8 ve iPhone 8 Plus olacak.

iPhone’un 10. yılına özel çıkacak olan iPhone X modeli diğer modellere göre daha farklı özellikler ile kullanıcılara sunulacak. Apple’ın 2017 yılı için karşımıza çıkartacağı iPhone modelleri sektörde ne gibi değişimler yaratacak hep beraber göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.