Ana sayfa Akıllı Telefon Yeni iPhone’da 3 Kamera Olacak!

Yeni iPhone’da 3 Kamera Olacak!

PAYLAŞ

Apple, her üründe olduğu gibi ürünü piyasaya daha çıkmadan adından söz ettirmeyi yine başarıyor. Yeni ortaya çıkan dedikodulara göre, iPhone bu nesile üzerinde çift kamera desteği bulundurarak giriş yapmaya hazırlanıyor. Habere göre yeni iPhone modellerinin üzerindeki çift kamera sayesinde DSRL standartlarında fotoğraf çekebilme özelliği bulunacak.

HTC One M8 modelindeki çift kamera özelliğinden etkilenen Apple, piyasadaki gücünü göstermek adına çift kamera özelliğine bir takım yenilikler getirerek HTC One M8 modeline rakip olmayı hedefliyor.

iphone-6-concept1

Altek Co. çift kameralı modellerin dünya üzerindeki üretiminde lider bir marka olarak ilerlerken, ünlü markanın sözcüsü “Teknolojimizin gücünü HTC One M8 ile gösterdik, niyetimiz 2015 yılı içerisinde bu teknolojiyi daha da geliştirerek yaygın olarak kullanımını sağlamaktır” dedi. Bu açıklamaların hemen üzerine şirketin hisseleri tamı tamına %7 oranında artış gösterdi.

Altek’in son zamanlarda çift kamera teknolojisi üzerine yaptığı bu açıklamalar ile birlikte kulislerde ünlü markanın son zamanlarda yabancı bir firma ile gizli görüşmeler yaptığı haberi de dolanıyor.

Ortalıkta dolaşan bu dedikodular ve Altek’in çift kamera teknolojisi üstüne çalışmalarını bir anda hızlandırması yeni nesil iPhone‘ların çift kameralı olacağı şeklinde yorumlanıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.