Ana sayfa Mobil Yeni Nokia 3310 Teknik Özellikleri ve Fiyatı Belli Oldu!

Yeni Nokia 3310 Teknik Özellikleri ve Fiyatı Belli Oldu!

PAYLAŞ
Yeni Nokia 3310 Teknik Özellikleri ve Fiyatı

Merakla beklenen efsanevi telefonun yeni versiyonu: Yeni Nokia 3310 Teknik Özellikleri ve Fiyatı Belli Oldu! İşte cihaz hakkında merak edilenler ve cevapları.

Son zamanların en merak edilen cihazlarından bir tanesi daha MWC yani mobil dünya kongresinde karşımıza çıktı. Nokia’nın yıllar geçse de eskimeyen cep telefonu Nokia 3310 yenilenen tasarımı ve aynı zamanda daha güncel özellikleri ile kullanıcıların karşısına çıktı.

Aslında bu zamana kadar bir çok tasarımsal özellik karşımıza çıkıyordu. Lakin baktığımız zaman konsept videoların neredeyse hiç biri doğru çıkmadı. Nokia adeta sağ gösterip sol vurdu ve hafif, ince ve farklı renk modeline sahip yeni 3310‘u tanıttı.

Yeni Nokia 3310 Tanıtıldı!

Tasarımsal açıdan 3310‘un çizgilerinden devam eden yeni sürümde, tuş takımı da eski 3310’u andırıyor. Önceki modelin en belirgin özelliği bataryanın uzun ömürlü olmasıydı. Yeni modelde  de bu iddia devam edecek. 22 saat konuşma süresi ile karşımıza çıkan model, 30 güne varan bekleme süresi ile de dikkat çekiyor.

Yeni Nokia 3310, Opera mini kullanılarak internete bağlanabiliyor, ayrıca, efsane oyun yılan oynanabiliyor. Farklılıklara baktığımız zaman ilk modele göre teknik özelliklerinde tabii ki büyük yenilikler var. Ancak tasarım çizgileri bir önceki modele bir nebze olsun benziyor.

Yeni Nokia 3310 Teknik Özellikleri ve Fiyatı

Yılların eskitemediği Nokia 3310’un yenilenen versiyonunun özellikleri ve fiyatı bir hayli merak konusuydu. MWC 2017 ile beraber Yeni Nokia 3310 Teknik Özellikleri ve Fiyatı belli oldu. İşte MWC’deki lansman ile beraber belli olan özellikler;

İşletim Sistemi: Nokia Series 30+
Ekran Boyutu : 2.4 inç QVGA
Bağlantı: microSD kart, Bluetooth 3.0, 3.5mm AV bağlantısı
Boyut : 115,6*51.0*12,8mm – 79,6mm
Kamera : LED Flaş destekli 2 MP
Depolama : 32 GB’a kadar microSD kart destekli

Yeni Nokia 3310 Teknik Özellikleri ve Fiyatı Belli Oldu!

Türkiye satışı henüz belli olmayan Yeni Nokia 3310 2017 yılında adeta satış patlaması ile karşı karşıya kalabilir. 52 dolar satış fiyatı ile sektöre giriş yapan yeni modelin, Türkiye’ye ne zaman geleceği konusu ise meçhul. Ancak yurtdışı satışlarından yaklaşık 1-2 hafta sonrasında Türkiye’deki telefon piyasasında karşımıza çıkacağına dair söylentiler var.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.