Ana sayfa Mobil Yeni Nokia 3310’un Satış Tarihi Belli Oldu!

Yeni Nokia 3310’un Satış Tarihi Belli Oldu!

PAYLAŞ

Efsanenin dönüşü aynı tasarım çizgilerine sahip yeni 3310’la geliyor! Merakla beklenen Yeni Nokia 3310’un Satış Tarihi Belli Oldu! İşte cihazın satılacağı tarih.

Nokia tarafından geçtiğimiz günlerde lansmanı gerçekleştirilen Nokia 3310’un tanıtım tarihine ilişkin yeni açıklamalar geldi. Son zamanlarda Nokia’nın efsane telefonu 3310’un ne zaman çıkacağına dair bir çok soru soruluyordu. Nokia tarafından gelen açıklamalara göre bu yılın ikinci çeyreğinde, bahar aylarına doğru yeni cihaz karşımıza çıkacak.

Yeni nesil akıllı telefonlar bir yandan sektöre giriş yaparken, Nokia bu cihazların karşısına efsanesini çıkardı. Bir dönemin akıllarda yer edinen modeli Nokia 3310, yapılan lansman etkinliği ile beraber MWC yani mobil dünya kongresi 2017’de tanıtıldı. Tanıtılması ile beraber bir çok soru da kullanıcıların aklında yer aldı.

Yeni Nokia 3310’un Satış Tarihi Belli Oldu!

3310 Ne Zaman Satılacak? sorusu sonrasında Nokia’nın resmi kanallardan yaptığı bu açıklama sektörde büyük bir etki yarattı. Lakin her ne kadar 3310, akıllı telefonların rakibi olmasa da firmanın şu an da amiral gemisi konumunda diyebiliriz.

Uzun vadede büyük kazançlar ile Nokia eski konumuna yükselebilir. Zaten stratejik olarak firmanın 3310’un yeni modelini çıkarmasının asıl sebebi de bu. Nokia muhtemelen Nisan – Mayıs aylarına doğru cihazı karşımıza çıkartacak. Yurtdışı satış fiyatı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.