Ana sayfa Akıllı Telefon Yere Düşen iPhone 7 Plus Alev Aldı!

Yere Düşen iPhone 7 Plus Alev Aldı!

PAYLAŞ
Yere Düşen iPhone 7 Plus Alev Aldı!

Yere Düşen iPhone 7 Plus Alev Aldı! Her ne kadar neden kaynaklandığı bilinmese de Apple cephesi büyük bir şok yaşayabilir. İşte haberin detayları.

Samsung tarafında özellikle de bir ay kadar önce sürekli patlama haberleri karşımıza çıkıyordu. Bu patlama haberleri sonrasında iPhone modellerinde de patlama sorunları meydana geldi. Özellikle de iPhone 5s modellerinde ve iPhone 6 modellerinde yaşanan sorun sebebi ile bir çok cihaz kül olmuştu.

Samsung tarafında yaşanan kriz sonrasında bir çok kullanıcı Apple’a güvenerek, bu cepheye geçiş yaptı. Ancak Çin’den gelen haber ortalığı karıştırabilir. iPhone 7 Plus’ını yere düşüren sahibi, daha sonrasında cihazın alev alarak kül olduğunu belirtiyor. Sosyal medya da özellikle de Reddit ve Weibo gibi internet sitelerinde yayınlanan görüntülere göre iPhone 7 Plus batarya sorunu yaşamış.

Yere Düşen iPhone 7 Plus Alev Aldı!

iPhone 7 Plus’un yere düştükten sonra neden yandığına dair henüz net bir açıklama yok. Ancak bu haber ile beraber iPhone 7 modellerindeki patlama sayısı 4’e yükseldi. Sayının yükselmesi ile beraber Apple herhangi bir açıklama yapar mı bilinmez.

Ancak, batarya sorunu mu, donanımsal mı? yoksa yazılımsal mı? bu sorunun cevabı ilerleyen günlerde Apple tarafından verilir diye düşünüyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.