Ana sayfa Apple Youtube Logosuna Türk Bayrağı Ekledi!

Youtube Logosuna Türk Bayrağı Ekledi!

PAYLAŞ
Youtube Logosuna Türk Bayrağı Ekledi

İstanbul’da yaşanan kanlı terör saldırısı sonrasında dünyaca ünlü firmalardan destek mesajları yağarken Youtube Logosuna Türk Bayrağı Ekledi

Geçtiğimiz gün İstanbul Atatürk Havalimanında yaşanan terör saldırısı sonrasında ülkemiz başta olmak üzere dünyanın bir çok yerinden hain saldırıyı kınayan yazılı ve görsel paylaşımlar yapıldı. Açıklanan son rakamlara göre 42 vatandaşımızın hayatını kaybettiği hain terör saldırısı sonrasında sosyal medya üzerinden Türkiye’ye mesajlar verildi. Dünyanın bir çok yerinde yaşayan insanlar saldırıyı kınadı.

Son olarak Apple’ın CEO’su Tim Cook Türkçe tweet atarak saldırıya karşı tavrını net olarak ortaya koymuştu. Ülkemiz de yarım günlük yas ilan edilmesi sonrasında bayraklar yarıya indirilmiş, ulusal yas ilan edilmişti.

Youtube Logosuna Türk Bayrağı Ekledi

Firmaların terör saldırılarına karşılık net tavırları sonrasında Youtube’da Terör saldırılarına karşı tavrını ortaya koydu ve Türkiye halkının yanında olduğunu belirtmek amacıyla logosunun yanına Türk bayrağını ekledi.

Youtube Logosuna Türk Bayrağı EklediLogo da yapılan bu değişiklik 1 gün sürdü. Ayrıca Youtube’a yüklenen işid terör örgütüne ait videolar da tek tek silinmeye başlandı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.