Ana sayfa Sosyal Medya YouTube Mesajlaşma Özelliği Geliyor!

YouTube Mesajlaşma Özelliği Geliyor!

PAYLAŞ
Youtube Mesajlaşma Özelliği Geliyor!

Video paylaşım sitesi YouTube Mesajlaşma Özelliği ile kullanıcılarının karşısında yer alacak. Kullanıcılar arası mesajlaşma kervanına YouTube’da katıldı. Yapılan açıklamaya göre kullanıcıların birbirleriyle mesajlaşabilecek yeni özelliğini duyurdu.

Sosyal medyanın çok kullanıldığı şu sıralarda mesajlaşma özelliği yoğun ilgi görüyor. Kullanılmaya ilk başlandığı sıralarda mesajlaşma özelliği bulunmayan Instagram, Swarm gibi bazı uygulamalar zaman ilerledikçe kullanıcılar arasında iletişimin artması için bu özelliği ekleme kararı almıştı. Bu mesajlaşma kervanına katılan son platform ise video paylaşım sitesi YouTube oldu.

YouTube Mesajlaşma Özelliği Geliyor!

YouTube Mesajlaşma Özelliği için küçük bir test denemesi için mesajlaşma özelliğini aktif hale getirdi. YouTube mesajlaşma özelliği sayesinde kullanıcıların birbirleriyle video paylaşımını daha fonksiyonel bir biçime getirecek ve bu yeniliklerle hem kullanıcı kitlesini artırmak hem de videoların daha geniş kitlelere ulaşacağını hedefliyor.

Geçtiğimiz aylarda ise sadece masaüstü platformlar için geliştirilmiş otomatik oynatma özelliği mobil uygulamalara uyarılmıştı. Videoların altında ve uygulamaların ayarlarında yer alan büyük düğme yardımı ile bu özellik devreden çıkarılabiliyor.

Bu mesajlaşma özelliği deneme testlerinin ardından hiç zaman kaybetmeden aktif bir şekilde kullanıcıların hizmetine sunulacağını tahmin ediyoruz. Bu yenilik şirketin beklentilerini ve hedeflerini karşılayacak mı zaman içerisinde hep beraber göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.