Ana sayfa Android YouTube Music Key Android Cihazlara Geliyor!

YouTube Music Key Android Cihazlara Geliyor!

PAYLAŞ

Telif haklarından dolayı sıkıntı yaşayan bağımsız sanatçılarla masaya oturarak anlaşma sağlayan YouTube Music Key hizmetini birkaç ay önce resmi olarak açıklamıştı.

Android cihaz sahipleri için geliştirmelerini sürdüren YouTube, yayınladığı beta sürümü ile kullanıcılara hizmet vermeye başladı. Bu hizmetten yararlanırken şarkı aralarında çıkan reklamları dinlememek için aylık premium hesap sahibi olmanız gerekli. Hesabın hizmet bedeli ise 7,99$ olarak belirlenmiş durumda.

Music Key hakkında daha detaylı bilgilere YouTube Müzik Servisini Duyurdu : Music Key başlığımızdan ulaşabilirsiniz.

ad-free.0

Müzik sektöründe Spotify ve Rhapsody gibi iki güçlü firmanın tekeline aldığı bu uygulamaların önüne artık YouTube Music Key uygulaması ile geçilecek gibi gözüküyor. 6 aylık ücretsiz kullanım hakkına sahip olabilmeniz için uygulamanın beta sürümüne kredi kartı bilgilerinizi girmeniz gerekiyor.

Şimdilik sadece mobil sürümlerinin Android için uyumlu çalışanları mevcut olsa da, YouTube yaptığı son açıklama ile Apple iOS işletim sistemi sahibi kullanıcılara “yakında” diyerek ufak bir göz kırpmış oldu.

Uygulamanın son sürüm güncellemesiyle birlikte kendi playlist’lerinizi de oluşturabileceğiniz hale gelmesi Spotify ve Rhapsody gibi müzik uygulamalarının artık sıkı bir rakibi olacak gibi gözüküyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.