Ana sayfa İnternet YouTube SnoopaVision Özelliği Nedir? Nasıl Kullanılır

YouTube SnoopaVision Özelliği Nedir? Nasıl Kullanılır

PAYLAŞ

Dünyanın en büyük video portallarından olan YouTube SnoopaVision Özelliği Nedir? Nasıl Kullanılır detaylar haberimizde.

Youtube bu zamana kadar bir çok özellikle karşımıza çıktı. Hatta kurulduğundan bu yana 1 Nisan şakaları ile gündeme gelmişti. Youtube bu zamana kadar yapılan en iyi 1 nisan şakasını yapıyor. Dünyanın en popüler video içerik platformu Youtube’a yeni eklenen özellik ile beraber Snoop Dogg ile beraber 360 derecelik videoları izleyebileceksiniz.

1 Nisan itibariyle Youtube’a yüklediğiniz 360 derecelik videoların altında Snoop Dogg’u temsilen eklenmiş bir ikon bulunacak. Bu ikona tıkladığınız da ise farklı konseptlerde videoyu izleyebileceksiniz. YouTube SnoopaVision adı verilen bu özellik, 1 Nisan’da aktif hale geldi ancak Youtube’un şu anda bu özelliği beta ile karşımıza çıkardığını söyleyebiliriz. Yani özellikle kalıcı olabilir. Örnek vermek gerekirse, aşağıdaki videoyu izlerken Snoop Dogg simgesine tıklarsanız Snopp Dogg ile birlikte izleyebilirsiniz ;

YouTube SnoopaVision Özelliği Nasıl Kullanılır

Snoopp Dogg ile birlikte sinemada izleyeceğiniz tüm videolara ulaşmak için Youtube’un açmış olduğu YouTube SnoopaVision sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.