Ana sayfa İlginç Ürünler Yüksek Sesli ve Portatif Hoparlör SoundBoks ile Tanışın!

Yüksek Sesli ve Portatif Hoparlör SoundBoks ile Tanışın!

PAYLAŞ

Kickstarter üzerinden bağış toplayan Yüksek Sesli ve Portatif Hoparlör SoundBoks ile Tanışın! SoundBoks, tüm özellikleri ile haberin detayında.

Güç kaynağının olmadığı yerlerde, mobil kullanımda, yüksek sesli partilerde kullanılmak için ideal olan Soundboks; ekstrem ses, kırılmaz tasarım ve maksimum batarya ömrü ile Kickstarter üzerinden bağış topluyor. San Franscisco Emniyet Müdürlüğünün ürünü test ederek yüksek sesine yaptığı “Bu ürünü kullanmak için yasal izne ihtiyaç olarak.” yorumu ile halk arasında olumlu tepkiler alan Soundboks hoparlör, her yerde ve her durumda kullanılmak için geliştiriliyor. Yüksek ses basınç ünitesi, Soundboks amplifikatör ile 119 desibele kadar yükseltilebilen ürün, konserlerde kurulan sistemlerden bile daha yüksek ses veriyor.  Kıyaslama olarak verilen örneklere göre, bir motosikletin 104 desibel, gece klübünün 113 desibel, konser alanı ve Soundboks’ın ise 119 desibel olduğu söyleniyor.

Dayanıklı kontrplak ve yüksek kalitede alüminyum parçalar ile birleştirilen, görünüş olarak sade ve şık tasarıma sahip olan ürün kendinden “kırılmaz” olarak bahsettiriyor. Kırılmaz olan bu ürünün çevre şartlarına dayanıklı olduğu belirtiliyor. Soundboks; kar, yağmur, su sıçraması ve darbelere karşı dayanıklı. 

Yüksek Sesli ve Portatif Bataryalı Hoparlör SoundBoks

Soundboks maksimum batarya ömrü olduğu söylenen hoparlörün bataryası tek şarjda 30 saat kullanım ömrü sunuyor. Her satın aldığınız ürünün yanında iki adet değiştirilebilir batarya da veriliyor. 3 saatte dolan ve her türlü hava şartlarında en iyi performansı sağlayan bu bataryalara eşsiz kimya ürünü, LiFePO4 adı veriliyor. Standart pillerdeki şarj döngüsü 300 iken, bu bataryalarda döngü 3000. 2 metre yükseklikten düşme testinde olumlu sonuç veren bu ürün, çevre için sağlıklı ve LI-ION bataryalardan daha güvenli.

Soundboks 66 x 42 x 32 cm boyutlarında, 14.5 kg ağırlığında ve Bluetooth 3.0, 3.5 mm stereo jack çıkışına sahip. Hoparlörün altından çıkan tekerlekler ve eklenebilecen tutacaklar ile bavul gibi rahatlıkla taşıyabileceğiniz bir hal alıyor.

Kickstarter üzerindeki hedefi $100.000 iken, şu anda toplanan bağış $275.000‘ı buldu. $419 ile satın alınabilen bu ürün, 2016 yazında piyasaya çıkacak. 2016 yazında piyasaya çıktığındaki fiyatı ise $699 olacak. Projeye şuradan ulaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.