Ana sayfa Editörden Yüzlerce Lastiğin Sarıldığı iPhone 6s 30 Metreden Bırakıldı!

Yüzlerce Lastiğin Sarıldığı iPhone 6s 30 Metreden Bırakıldı!

PAYLAŞ

Bu zamana kadar bir çok sağlamlık testi ile karşılaştık. Ancak iddia ediyoruz en ilginç olanı bu. Yüzlerce Lastiğin Sarıldığı iPhone 6s 30 Metreden Bırakıldı!

Apple iPhone 6S için her geçen gün farklı testler yapılıyor ve bu testler sonucunda cihazın sağlamlığı vs. ölçülüyor. Bu testlerden en ilginçlerinden bir tanesi de GizmoSlip’in yaptığı yüzlerce lastik ile sardığı cihazın 100 feet yani yaklaşık 30 metre yukarıdan aşağıya fırlatılmasıydı. Telefonların sağlamlık testleri bazen oldukça ilginç bir hal alabiliyor. Firmalar her ne kadar “en sağlam” diyip yeni cihazların piyasaya sürsede, bu cihazların sağlamlığını ölçmek adına ilfinç testler yapılıyor.

Yüzlerce Lastiğin Sarıldığı iPhone 6s 30 Metreden Bırakıldı

Geçtiğimiz günlerde Youtube’da 760 bin aboneye sahip olan GizmoSlip, yüzlerce lastiği iPhone 6s‘e sararak cihazı 30 metre yüksekten aşağıya bıraktı. iPhone 6s’e yapılan sağlamlık testleri arasında belkide en ilginci olarak adlandırdığımız bu test sonrasında ünlü Youtuber lastikleri bıçakla kopardıktan sonra iPhone 6s‘in 30 metreden düştükten sonraki halini gösterdi. İşte iPhone 6s‘e yapılan o ilginç test videosu ;

Test sonrasında döner keser gibi cihaza sardığı lastikleri koparan Youtuber, böylece sağlamlık testlerinde hangi noktaya gelindiğini de göstermiş oldu. (Bu arada adam harbiden döner keser gibi kesiyor) Test sonucunda cihazın ekranında ufak hasarlar meydana gelmiş. Ancak cihazın kasası oldukça fazla hasar görmüş. Youtuber, acımasızca yaptığı test sonrasında “Sen iPhone’sun yapabilirsin! hadi çalış!” dese de iPhone 6s çalışmadı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.