Ana sayfa Akıllı Telefon Zenfone 2 için Android 6.0 Güncellemesi Geldi!

Zenfone 2 için Android 6.0 Güncellemesi Geldi!

PAYLAŞ

Akıllı telefon sektöründe önemli bir yere sahip Asus, cihazlarına yeni güncelleme göndermeye başladı.  Zenfone 2 için Android 6.0 Güncellemesi Geldi!

Asus’un zenfone 3 konusunda çalışmaları devam ederken, bir taraftan da yeni çıkması beklenen cihaza dair sızıntılar karşımıza çıkıyor. Asus Zenfone 3 satışa sunulmadan önce, Asus kullanıcılarının merakla beklediği Zenfone 2 için Android 6.0 güncellemesi Yayınlandı. Kullanıcıların özellikle de sosyal medya daki şikayetleri sonrasında, Asus Android 6.0 Marshmallow’u yayınladı.

Son 2 senedir büyük bir pazara sahip olan Asus’un 13.10.6.16_M3.6.44 numarasına sahip Marshmallow güncellemesini Zenfone 2 Laser cihazına yayınladı. İlk olarak Zenfone 2 Laser modeline gelen Android 6.0 güncellemesi, daha sonrasında diğer cihazlara da gelecek. Güncelleme, OTA yani şebeke üzerinden kullanıcıların cihazlarına sağlanıyor.

Asus’un en çok satan modellerinden Zenfone 2 Laser cihazına gelen güncelleme şu anda sadece bir kaç ülkede yayınlandı. Ancak müjdeyi vermiş olalım, Android 6.0 güncellemesi kısa zaman içerisinde tüm dünyada yayınlanacak.

Zenfone 2 için Android 6.0 Güncellemesi Detayları!

Zenfone 2 Laser’e gelen Android 6.0 güncellemesi ile neler geleceği konusu oldukça merak ediliyor. Android 6.0 güncellemesi ile beraber gelenlerin yanı sıra, Asus yeni güncellemeyi aslında hız ve performansa da dönüştürmüş durumda. Google Takvim, Google Messenger ve Dr.Booster gibi sistem uygulamalarının Android 6.0 ile gelmesinin yanında, Güncelleme pil performansı, sistem performansı, pil performansı ve gelişmiş uygulama izinlerini de beraberinde getiriyor.

 Zenfone 2 için Android 6.0 GüncellemesiAsus Zenfone 2 Laser için getirilen Android 6.0 güncellemesini Yüklemek isterseniz cihazınızda Ayarlar> Hakkında> Sistem Güncellemesi sekmelerini takip edin. Sistem güncellemesi sekmesine giriş yaptıktan sonra güncellemeleri denetle demelisiniz. Tüm bunları yaptıktan sonra güncellemeyi indirebilir, yükleyebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.