Ana sayfa Uygulama Popüler VPN Uygulaması Zenmate Sunucuları Çöktü!

Popüler VPN Uygulaması Zenmate Sunucuları Çöktü!

PAYLAŞ
Zenmate Sunucuları Çöktü

Yaaşanan olaylar sonrasında Sosyal medya sitelerine ve Whatsapp’a g giriş sorunlarına karşılık, en çok kullanılan VPN Servisi Zenmate Sunucuları Çöktü!

Ülkemizde yaşanan olaylar sonrasında Facebook, Twitter ve Youtube başta olmak üzere girişler engellendi. Sosyal medyaya erişim engeli sonrasında ortaya çıkan durum sonrasında bir çok kullanıcı bu gibi mecralara girmek istediğinde hata vs. alabiliyor. Bu doğrultu da VPN uygulamalarını kullanmak isteyenler olabiliyor.

En popüler VPN uygulamalarından olan Popüler VPN uygulaması zenmate çöktü! Türkiye’den yoğun kullanım sonrasında aşırı derecede bağlantı alan Zenmate, bu doğrultu da kullanılamaz hale geldi. Zenmate açıkken, sosyal medya sitelerine girmeye çalışıldığında hata ile karşılaşılıyor. Kullanıcılar saat 19:00 sonrasında kullanmak istediğince VPN uygulaması Zenmate Çöktü! konu ile ilgili firmanın gerekli çalışmaları yaptığı belirtiliyor.

Zenmate Sunucuları Çöktü!

Zenmate gibi bir çok VPN uygulaması var. Ancak en popülerler arasında yer aldığı için haliyle Zenmate’de bu tarz problemlerin yaşanması da normal. Uygulama öğlen saatlerinde Türkiye’deki kullanıcılar için “Sosyal medyaya erişim engeli” başlıklı bildirim gönderdi.

Bu bildirim sonrasında aktif kullanım daha da arttığı için, sunucuları daha fazlasını kaldıramadı. Kullanım sırasında Zenmate 503 Hatası ile karşı karşıya kalan kullanıcılar, farklı uygulamalara yönelmiş durumda. Uygulama kullanımında alınan hata ;

zenmate

Uygulama şu an için kullanılmamakta. Ancak ilerleyen saatlerde sunucularda yaşanan bu sorunun giderileceğine dair bilgilendirmeler yayınlandı. Beklemekte fayda var.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.