Ana sayfa Akıllı Telefon ZTE Axon 7 Mini Özellikleri ve Fiyatı Hakkında Herşey!

ZTE Axon 7 Mini Özellikleri ve Fiyatı Hakkında Herşey!

PAYLAŞ

Daha öncesinde fiyat performans modelleri ile karşımıza çıkan ZTE yeni modelini tanıttı. ZTE Axon 7 Mini Özellikleri ve Fiyatı hakkında herşey haberimizde!

IFA 2016’da kullanıcılara duyurulan ve bu anlamda tanıtımları yapılan bir diğer akıllı telefon modeli de ZTE tarafından geldi. ZTE Axon 7 Özellikleri ve Fiyatı hakkında her şey bu haberimizde sizler için derlendi. ZTE Axon 7 bir önceki model gibi akıllı telefon piyasasında yer edinebilecek mi?

ZTE Axon 7 Mini özellikleri ne olacak gibi soruları sizler için cevaplıyoruz! IFA 2016 ile beraber bir çok firma yeni model akıllı telefon modellerini karşımıza çıkardı. Yeni model hakkında her şey haberimizin detaylarında.

ZTE Axon 7 Mini Özellikleri ve Fiyatı!

Yıl içerisinde genişlemek ve yeni akıllı telefon modeliyle piyasa da yerini sağlamlaştırmak isteyen firmalar karşımıza çıktı. Bu firmalar arasında yer alan ZTE, geçtiğimiz aylar da akıllı telefon piyasasına sunduğu ZTE Axon 7’den sonra şimdi de ZTE Axon 7 modeli ile karşımıza çıkıyor. Axon 7 modeliyle beklenenden daha fazla ilgi gören firma, düşük bütçeye sahip ve fiyat performans cihazı arayanlar için yeni akıllı telefon modeli ZTE Axon 7 mini ile piyasaya giriş yaptı.

Merak edenler için Zte Axon 7 mini Özellikleri ve Fiyatı hakkında tüm merak edilenlerin cevabını detaylı olarak paylaşıyoruz.

ZTE Axon 7 Mini Özellikleri ;

Bir önceki akıllı telefon modelinin Mini sürümü olan bu akıllı telefon modelinin özellikleri ise fiyatına göre oldukça iyi. Cihaz Mini olarak tanıtıldı. ancak 5.2 inç ekran boyutu ile karşımıza çıktı. Bu yüzden pekte mini olmadığını söyleyebiliriz. Orta segmentteki bir çok akıllı telefona göre hem daha üstün performans, hem de daha iyi fiyata sahip.

Böylelikle bu cihaz için fiyat – performans ürünü demek doğru olacaktır. f/1.9 diyafram açıklığında 16 Mp’lik bir kamera bulunacak. ZTE’nin arayüzü sayesinde kamera ışık dengesini daha iyi yakalayabilecek. Işık dengesinin daha iyi olacağı model de karanlıkta ve aydınlıkta üstün fotoğraflar çekebilecek.

ZTE Axon 7 Mini özellikleri

ZTE Axon 7 Mini Kaç GB Ram : 3 GB Ram ve sade android arayüzü ile hızlı bir kullanıcı deneyimi sunulmak isteniyor. Android cihazların bir çoğu RAM ne kadar fazla olursa olsun gereksiz ram tüketimi yapıyordu. ZTE Axon 7 Mini ile bu sorun çözülmüş gibi görünüyor.

ZTE Axon 7 Mini Türkiye Fiyatı Ne Olacak?

Orta segmentte tanıtılan bu telefon mini adıyla tanıtılmış olsa da aslında mini değil. Aynı zamanda üst segmentteki akıllı telefon modellerine yakın özellikler barındırıyor. Cihazın Türkiye fiyatı hakkında henüz herhangi bir detaya yer verilmedi. Ancak bu özelliklere sahip ZTE Axon 7 mini’nin Türkiye Fiyatının 1300 TL’den düşük olmasını bekliyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.